Tlač na sklo a sklené nádoby

Tlačte na sklo technológiou kontinuálnej atramentovej alebo laserovej tlače Videojet

Sklené fľaše a nádoby sú stále obľúbeným balením, a to z rôznych dôvodov vrátane odlíšenia od konkurencie a vyzdvihnutia kvality výrobku. Sklené fľaše sa často používajú na rôzne potraviny a nápoje, nezriedka preto, lebo poskytujú lepšiu ochranu.

Spoločnosť Videojet ponúka široký sortiment riešení kontinuálnej atramentovej tlače (CIJ) a laserového označovania na sklené fľaše.

Navrhované riešenia

CIJ tlač na sklo

Tlač na sklo pomocou kontinuálnych atramentových tlačiarní (CIJ)

Tlač CIJ je jednou z najvšestrannejších a najtrvácnejších možností pre výrobcov a baliarne nápojov. Spoločnosť Videojet, ktorá má viac ako 40 rokov skúseností v oblasti kontinuálneho atramentového kódovania (CIJ), ponúka tlačiarne CIJ navrhnuté tak, aby poskytovali pokoj pri prevádzke, a ponúka poradenstvo, ktoré pomáha zabezpečiť bezchybnú prevádzku.

Laserová tlač na sklo

Laserové leptanie do skla

Zlepšite kontrast a čitateľnosť svojich kódov trvalým leptaním sklenených povrchov bez fyzického kontaktu alebo potreby použitia rozpúšťadiel či ďalších spotrebných materiálov. Spoločnosť Videojet ponúka komplexné portfólio riešení laserového značenia, ktoré sú prakticky bezúdržbové a poskytujú ostré, trvalé a presné kódy na sklenených povrchoch.

Ďalšie zdroje

Kontaktujte nás

Predaj zariadení:
+421 903 806 767

Servis a podpora:
+421 2 391 834 18

×

Contact

Predaj zariadení: +421 903 806 767
Servisná podpora: +421 903 806 767